GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

به طور خلاصه می‌خواهیم به معرفی خودمان بپردازیم.

ما گروهی از فارغ التحصیلان رشته‌ی مهندسی کامپیوتر هستیم که با نام گروه آریوس در سطح وب به فعالیت می‌پردازیم و چند سالی است که مشغول مطالعه روی کسب و کار‌های اینترنتی و ایجاد استارت آپ های گوناگون هستیم. به طوری که حتی گاها در این خصوص به علاقه‌مندان در این زمینه مشاوره نیز داده‌ایم. علاوه بر این مدتی نیز به صورت گروهی به طراحی سایت می پرداختیم ولی شرایط به گونه ای پیش رفت که تصمیم گرفتیم با یک برنامه‌ریزی منظم و سازماندهی قوی وارد کار شده و از تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود استفاده کنیم. سایت خدماتی-خبری GrowToGram اولین سایت تخصصی و متعلق به گروه آریوس است ولی بی شک آخرین آنها نیست و طبق برنامه های ما سایت‌های دیگری با ساز و کار متفاوت نسبت به GrowToGram در راه خواهد بود.

اما در مورد این سایت باید به این نکته اشاره کنیم هدف ما قبل از کار تجاری ، کسب رضایت کاربران است و در این رابطه قصد داریم بهترین خدمات را در هر زمینه‌ای در اختیار کاربرانمان قرار دهیم. اگر به دپارتمان خبری‌ما (وبلاگ) توجه کنید ، متوجه خواهید شد این بخش که کاملا مستقل و باقدرت به کار می‌پردازد و سعی دارد کیفیتی همانند بخش فروشگاهی را به کاربران ارائه دهد. این نکته خود ثابت می کند که ما هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد.

امیدواریم توضیحات ارائه شده برای شما کامل بوده باشد.

با تشکر از همراهی شما ، گروه آریوس

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی