GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

گوگل مپ بهترین زمان سفر را برای افراد مشخص می‌کند

نویسنده: GTG Team در دسته ی: مطالب و مقالات در تاریخ: ۲۴ تیر ۱۳۹۶
گوگل مپ

گوگل مپ بهترین زمان سفر را برای افراد مشخص می‌کند

گوگل مپ با اضافه کردن یک ویژگی مفید به ابزار جهت یابی خود به افراد کمک می‌کند که برای سفر ها و جابه‌جایی های خود برنامه ریزی بهتری داشته باشند. از این پس این برنامه مدت زمان طی مسیر افراد را بر اساس زمان خروجشان از مبدا به آنها نشان می‌دهد. کاربران این سرویس با استفاده از یک نمودار می‌توانند زمان تقریبی رسیدن به مقصد خود را در بازه های زمانی مختلف با هم مقایسه کنند. البته ویژگی تخمین زمانِ مسافت قبلا هم در این سرویس موجود بوده است و از این لحاظ نمی‌توان گفت با یک تغییر اساسی روبرو هستیم.

گوگل

این اطلاعات با استفاده از چند نمودار میله‌ای به نمایش گذاشته می‌شوند و علاوه بر ساعت فعلی و ساعت های آینده توانایی نشان دادن وضعیت یک ساعت قبل را هم داراست. البته به گزارش Android Central این ویژگی در حال حاضر فقط در آمریکا و انگلستان در دسترس است و ارائه‌ی آن در قالب یک بروزرسانی نخواهد بود ؛ یعنی کاربران در مناطق دیگر باید صبر کنند تا گوگل آن را تغییر دهد. منابع اطلاعات ترافیکی گوگل مربوط به تمام طول روز و تمام نقاط جهان هستند و با این شرایط ایجاد ابزاری که رانندگی را آسان تر و ترافیک را کمتر کند بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد. هر چند ماه یکبار گوگل با بروزرسانی گوگل مپ ، امکانات مفیدی به آن اضافه می‌کند.

همزمان این شرکت در حال مبارزه با مشکلاتی نظیر لیست های تقلبی است ؛ برخی افراد با انتشار آدرس های جعلی از مکان ها و کسب کار ها قصد سوء استفاده از مسافران را دارند. گرچه به گزارش گوگل حدود هفتاد درصد از چنین لیست هایی در دو سال گذشته از بین رفته است. سیاست جدید های گوگل نیز از ثبت لیست کسب و کار های تایید نشده جلوگیری می‌کند.

بخوانید :  معرفی ۳ اپلیکیشن برای بهبود عکس ها در اینستاگرام
برچسب ها :