GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

در این شبکه‌ی اجتماعی با گرفتن لایک درآمد کسب کنید!

نویسنده: GTG Team در دسته ی: مطالب و مقالات در تاریخ: 23 دسامبر 2017
گرفتن لایک

در این شبکه‌ی اجتماعی با گرفتن لایک درآمد کسب کنید!

ممکن است درآینده‌ی نه چندان دور لایک در شبکه‌های اجتماعی ارزشی بیش از رضایت و لذت شخصی داشته باشد. روز قبل Selfllery اعلام کرد به زودی از پلتفرم اجتماعی خود با همین نام رونمایی خواهد کرد. ویژگی جالب این شبکه تبدیل لایک‌های کاربران به ارزهای رمزنگاری شده است. تمام لایک‌های دریافتی در این شبکه‌ی اجتماعی درآینده می‌توانند برای خرید از فروشگاه Selfllery مورد استفاده قرار گیرند یا به خیریه اهدا شوند. به این شکل کاربران می‌توانند با گرفتن لایک درآمد کسب کنند.

Selfllery با فروش تصاویر و ویدیوهای آپلود شده توسط کاربران به عنوان محتوای با کیفیت (Stock) کسب درآمد می‌کند و از این درآمد به کاربران نیز اختصاص می‌دهد ، در همین حال یک سیستم مبتنی بر فعالیت‌های کاربران تعیین می‌کند که هر کاربر در قبال محتوای خود چه درآمدی داشته باشد. رتبه‌بندی کاربران تعیین می‌کند آنها برای هر تصویر چه امتیازی دریافت می‌کنند. این رتبه‌بندی‌ها بر اساس مجموع تعداد لایک‌ها ، کامنت‌ها و ویوهای موجود در کل محتوای کاربران شکل می‌گیرد. علاوه بر این شرکت و پیروزی در مسابقات عکاسی موجود در این پلتفرم نیز در رشد رتبه تاثیر دارد.

برخلاف شیوه‌ی کار مرسوم پلتفرم‌های تصاویر Stock ، کاربران در Selfllery مجبور نیستند ۳۰ الی ۶۰ روز برای دریافت پاداش خود صبر کنند و بلافاصله پس از دریافت امتیاز می‌توانند از آن استفاده کنند. جالب است بدانید علاوه بر خرید از فروشگاه ، بیزنس‌ها می‌توانند از امتیازات جمع‌آوری شده برای تبلیغ در این پلتفرم استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند امتیازات خود را به واحد پول رمزنگاری شده‌ی اتریوم تبدیل کرده و آن را به صورت نقدی دریافت کنند. این استارت آپ که در سال ۲۰۱۶ ایجاد شد ، اکنون در حال راه‌اندازی پلتفرم اجتماعی خود می‌باشد و از طریق سایت و برنامه‌ی اندرویدی در حال ثبت نام از کاربران است.

بخوانید :  معرفی اسمارت‌فون Google Pixel 2 در قالب یک کلیپ کوتاه
برچسب ها :

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی