GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

احتمال عدم پشتیبانی واتس اپ از نسخه‌های قدیمی ویندوز فون در سال جدید

نویسنده: GTG Team در دسته ی: مطالب و مقالات در تاریخ: ۹ دی ۱۳۹۶
عدم پشتیبانی واتس اپ

احتمال عدم پشتیبانی واتس اپ از نسخه‌های قدیمی ویندوز فون در سال جدید

با نزدیک شدن به سال ۲۰۱۸ واتس اپ در مورد برنامه‌ها و تصمیمات آینده‌ی خود صحبت‌هایی را مطرح کرده است. این اپلیکیشن که یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پیام رسانی جهان به شمار می‌رود اعلام کرده ، از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ دیگر از  سیستم عامل‌های بلک بری و ویندوز فون ۸ و نسخه‌های قدیمی‌تر آن پشتیبانی نخواهد کرد. به این ترتیب و با اعلام عدم پشتیبانی واتس اپ از این سیستم عامل‌ها کاربران این دستگاه‌ها که هنوز قصد استفاده از این اپلیکیشن متعلق به فیسبوک را دارند باید به دنبال اسمارت فون جدیدی باشند.

WhatsApp

البته قطع پشتیبانی به این معناست که کاربران قادر به ایجاد حساب‌های جدید و تایید دوباره‌ی حساب‌های موجود نخواهند بود. علاوه بر این و بر اساس یادداشت واتس اپ به دلیل عدم توسعه‌ی این برنامه در پلتفرم‌های ذکر شده امکان ایجاد اشکال در برخی عملکرد‌های برنامه و توقف آن در هر زمان ممکن است. به گفته‌ی واتس اپ دلیل اصلی عدم پشتیبانی از این پلتفرم‌ها ارائه ندادن قابلیت‌هایی است که واتس اپ برای توسعه‌ی برنامه‌ی خود در آینده به آنها نیاز دارد. البته این برنامه علاقه‌ای به از دست دادن کاربران خود ندارد و به همین جهت به آنها توصیه کرده که سیستم عامل دستگاه خود را ارتقا دهند.

با این حال اگر شما تصمیم به حفظ واتس اپ در دستگاه قدیمی خود داشته باشید ، تا زمان حذف آن نمی‌توانید واتس اپ را روی دستگاه جدید خود نصب کنید چرا که این برنامه با یک شماره تلفن فقط می‌تواند در یک دستگاه فعال باشد. البته عدم پشتیبانی واتس اپ فقط مختص ویندوز فون و بلک بری نیست بلکه سری S40 نوکیا در پایان سال ۲۰۱۸ و دستگاه‌های اندرویدی با نسخه‌ی قدیمی‌تر از ۲.۳.۷ نیز تا پایان سال ۲۰۲۰ از لیست پشتیبانی این پلتفرم خارج می‌شوند.

بخوانید :  معرفی کوتاه آیفون ۸ در قالب یک کلیپ ویدئویی
برچسب ها : ,

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی