GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

روش جدید و عجیب فیسبوک برای تایید هویت افراد : سلفی بگیرید

نویسنده: GTG Team در دسته ی: مطالب و مقالات در تاریخ: ۱۲ آذر ۱۳۹۶
روش جدید

روش جدید و عجیب فیسبوک برای تایید هویت افراد : سلفی بگیرید

مدتها قبل وب‌سایت‌ها برای تامین امنیت حساب‌های کاربران خود و جلوگیری از نفوذ ربات‌ها به آنها از کپچا استفاده می‌کردند. در زمان ورود کپچا کاربران را مجبور ‌می‌کرد یکسری حروف و شماره‌های تصادفی را در یک کادر تایپ کنند تا از این طریق هویت انسانی خود را اثبات کنند. نسل بعدی این نوع تاییدیه‌ها ده سال قبل توسط گوگل و با عنوان ریکپچا معرفی شد که کارکرد کنونی آن به این شکل است که کاربران باید تیک باکس (I’m not a robot) را با کلیک بر روی آن و معمولا انجام چند تست دریافت کنند. حال فیسبوک در حال تست یک روش جدید برای تایید هویت افراد می‌باشد.

سلفی کپچا

پس از انتشار اسکرین‌شات‌های مربوط به تست این ویژگی در توییتر ، فیسبوک در تاریخ ۲۹ نوامبر رسما تایید کرد در حال آزمایش روش جدیدی برای تایید هویت انسانی با استفاده از گرفتن سلفی توسط کاربران می‌باشد. بر اساس اسکرین‌شات‌های منتشر شده این ابزار جدید از کاربران درخواست آپلود تصویری واضح از چهره‌ی آنها را خواهد داشت و فورا به کاربر اطلاع می‌دهد که پس از تایید تصویر آنها از سرور‌ها حذف خواهد شد.

طبق گفته‌ی فیسبوک این روش جدید برای پیدا کردن فعالیت‌های مشکوک طراحی شده و می‌تواند در قسمت‌های مختلف این پلتفرم مانند : ساخت اکانت جدید و یا ایجاد تبلیغات جدید از کاربران درخواست تایید هویت انسانی داشته باشد. هر چند فیسبوک هنوز جزئیات کاملی از این ابزار جدید ارائه نکرده است اما نگرانی‌هایی مبنی بر سواستفاده از این ابزار در بین کاربران بوجود آمده است و این نگرانی زمانی جدی‌تر می‌شود که فیسبوک با سابقه‌ی نه چندان خوب خود مجری این طرح می‌باشد. مطمئنا ارسال سلفی به فیسبوک برای بسیاری از کاربران خوشایند نخواهد بود گرچه طبق شایعات کاربرانی که از ارسال تصویر خودداری کنند اجازه‌ی ورود نخواهند داشت. اکنون باید منتظر معرفی رسمی این ویژگی ماند.

بخوانید :  فیسبوک و غیر فعال کردن ۱۴۰۰۰ اکانت کاربران خود در مدت یک ماه
برچسب ها : ,

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی