GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

جوایز ویژه

نویسنده: GTG Team در دسته ی: اطلاعیه ها در تاریخ: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
جوایز ویژه

جوایز ویژه

ما در این سایت برای کاربران خود جوایز ویژه ای در نظر گرفته ایم که در ادامه آنها را مشاهده خواهید کرد.

۱ – شما با خریدهای مضرب ده خود در یک ماه از سایت به طور خودکار برنده‌ی یک جایزه خواهید شد.(مثلا : خرید دهم ، خرید بیستم و…)
۲ – به خریدار های مضرب صد در هر روز یک جایزه‌ی ویژه تعلق خواهد گرفت.(مثلا : شما صدمین نفری باشید که امروز خرید داشته است)
۳ – اگر ده کاربر که برای اولین بار از سایت خرید می‌کنند نام شما را به عنوان معرفشان به سایت معرفی کنند شما به طور خودکار برنده‌ی یک جایزه خواهید شد.

مواردی که در بالا گفته شد نیازمند توضیح هستند. تمام اطلاعات خرید شما در سیستم سایت ثبت می‌شود.

برای کسب جایزه‌ی اول (خرید های مضرب ده) باید هر ده خرید شما با یک نام و نام خانوادگی و در یک ماه انجام پذیرد (نوع محصول خریداری شده توسط شما تفاوتی ندارد)

در مورد جایزه‌ی دوم ، خریدار های مضارب صد از هر محصول ، یک جایزه دارند و این نکته از آن جهت جالب است که شما می‌توانید در محصولات مختلف جزو برنده‌ها باشید. علاوه بر این شما می توانید در یک روز چند مرتبه شانس خود را امتحان کرده و جزو مضارب صد خرید از هر محصول باشید و چند بار در یک روز برنده شوید!

در مورد سوم شما باید به کسانی که برای اولین بار از ما خرید می‌کنند گوشزد کنید که نام و نام خانوادگی معرف خود (که شما باشید) را در قسمت یادداشت سفارش در زمان پر کردن فرم خرید وارد کنند. توجه کنید سیستم خرید به آی پی های یکسان حساس است و شما نمی‌توانید خودتان معرف خودتان باشید.

بخوانید :  تخفیف های ویژه

فقط این نیست…

علاوه بر این ها بزرگترین مسابقات و جوایز ما در شبکه های اجتماعی ما انجام می‌شود و جوایز نقدی و غیر نقدی بسیاری در این مسابقات اهدا خواهد شد و از این جهت ما کاربران خود را کاملا راضی نگه خواهیم داشت. پس منتظر خبر های خوشحال کننده باشید و شبکه‌های اجتماعی ما را از دست ندهید.

خرید فالوور اینستاگرام ایرانی | خرید لایک اینستاگرام ایرانی | خرید ویو اینستاگرام ایرانی | خرید ممبر کانال ایرانی

اگر سوالات بیشتری در این خصوص دارید از بخش نظرات در همین پست مطرح کنید تا پاسخ داده شود.

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

    فرشاد عزیزی در یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ گفته: پاسخ

    ممنون

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی