GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

شاید به زودی توییتر به کاربران اجازه‌ی ارسال توییت های رشته‌ای را بدهد

نویسنده: GTG Team در دسته ی: مطالب و مقالات در تاریخ: ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
توییت

شاید به زودی توییتر به کاربران اجازه‌ی ارسال توییت های رشته‌ای را بدهد

گاهی اوقات در توییتر کاربران برای بهتر بیان کردن منظور خود نیاز دارند توییت‌هایشان بیش از ۱۴۰ کاراکتر باشد ؛ به دلیل این محدودیت گاها کاربران مجبور به ارسال چند توییت در مورد یک موضوع هستند. توییتر برای رفع این مشکل قصد دارد ویژگی جدیدی معرفی کند. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد رشته‌ای از توییت‌ها را در کنار یکدیگر آورده و سپس به صورت یک توییت مستقل و دنباله دار ارسال کنند. این ویژگی اخیرا توسط یک توسعه دهنده دیده شده و هنوز توسط توییتر تایید یا رد نشده است ، بنابراین کاربران این شبکه‌ی اجتماعی می‌توانند امیدوار باشند که به زودی این ابزار را در توییتر خود مشاهد کنند.

توییتر

یک برنامه نویس اندروید اخیرا با مشاهده‌ی این ویژگی تصاویری از آن برای Next Web ارسال کرده است. به نظر می‌رسد این قابلیت شباهت زیادی به توییت‌های رشته‌ای یا Tweet Storm دارد که به کاربران اجازه می‌دهد چنین توییت‌هایی را خودشان در برنامه طراحی کنند. بی شک ویژگی توییت‌های رشته‌ای می‌تواند بهترین راه برای عبور از محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر می‌باشد. هر چند در حال حاضر کاربران برای حل این مشکل مجبور به ارسال چند توییت جداگانه یا ثبت چند پاسخ زیر یک توییت برای تکمیل آن هستند.

البته هنوز توییتر در مورد این ویژگی هیچ گونه اظهار نظری نداشته و همین نکته باعث می‌شود اطلاعات زیادی از این ویژگی و زمان انتشار آن موجود نباشد. معمولا شبکه‌های اجتماعی قبل از معرفی رسمی یک ویژگی ابتدا آن را برای کاربران محدودی فعال می‌کنند و پس از رفع نواقص به عموم کاربران عرضه می‌کنند. دو سال قبل توییتر طرح برداشتن برخی از محدودیت‌های این شبکه‌ی اجتماعی را بررسی کرده بود. گرچه محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییت ها در توییتر موردی است که به ریشه‌ی این شبکه‌ی اجتماعی برمی‌گردد و برداشتن این محدودیت نمی‌تواند جالب باشد.

بخوانید :  صد ها برنامه‌ی تجاری جعلی از اپ استور و گوگل پلی حذف شد

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی