GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

تغییرات جدید اینستاگرام برای بخش Feed کاربران

نویسنده: GTG Team در دسته ی: مطالب و مقالات در تاریخ: ۷ دی ۱۳۹۶
تغییرات جدید اینستاگرام

تغییرات جدید اینستاگرام برای بخش Feed کاربران

اینستاگرام سرانجام از قابلیت جدید خود به نام Recommended For You برای تمام کاربرانش رونمایی کرد. این ویژگی باعث می‌شود عکس‌هایی در بخش Feed کاربران در اینستاگرام ظاهر شوند که کاربر ، اکانت مربوط به آنها را دنبال نکرده است. حدود یک ماه قبل خبرهایی در خصوص تست این ویژگی برای افراد محدود ، در اینترنت منتشر شد اما اکنون به گزارش TechCrunch این ویژگی در دسترس همه‌ی کاربران قرار گرفته است. هرچند تاکنون تغییرات جدید اینستاگرام به صورت رسمی توسط این پلتفرم معرفی نشده‌اند.

Insta

این ویژگی به صورت تصادفی برای کاربران تصاویر مختلف ارسال نمی‌کند بلکه با استفاده از الگوریتم‌هایی که اینستاگرام با دقت طراحی کرده و با منظور جلب نظر کاربران برای دنبال کردن آن صفحات پست‌هایی برای آنها ارسال می‌کند که مورد پسندشان باشد. به گفته‌ی اینستاگرام : “پست‌های دریافتی شما در قالب ویژگی Recommended For You بر اساس تصاویر لایک شده توسط اکانت‌هایی که شما دنبال می‌کنید در قسمت Feed اکانتتان قرار می‌گیرد”. اگر کاربران از وجود پستی در بخش Feed خود ناراضی باشند کافیست با استفاده از گزینه‌ی Hide آنرا حذف کنند. گرچه این کار باعث از بین رفتن این گونه پست‌ها به صورت دائمی یا دسته جمعی نمی‌شود.

تا به حال کاربران برای یافتن محتوای مدنظر خود مجبور به فعالیت‌هایی مانند جستجو در قسمت Explore ، تایپ کلمات مدنظر در قسمت جستجو و … بودند اما از این پس نیازی به این فعالیت‌ها نیست. برای مثال شما با دنبال کردن یک صفحه‌ی عکاسی مناظر احتمالا در بخش Feed خود تصاویری از صفحات عکاس های مختلف را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر این قابلیت ، چند هفته قبل اینستاگرام از ویژگی دنبال کردن هشتگ‌ها نیز به صورت عمومی رونمایی کرد. این ویژگی‌ها پس از تغییر حالت بخش Feed اینستاگرام از ترتیب زمانی به الگوریتمیک در ابتدای سال ۲۰۱۶ ایجاد شده‌اند.

بخوانید :  ایجاد امکان استفاده از اسلاید برای کاور صفحه فیسبوک در آینده‌ای نزدیک
برچسب ها : ,

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی