GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

تخفیف های ویژه

نویسنده: GTG Team در دسته ی: اطلاعیه ها در تاریخ: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تخفیف

تخفیف های ویژه

این سایت در بخش فروشگاهی در مقاطع زیادی از سال و به مناسبت های مختلف تخفیف های زیادی به خریداران ارائه می‌دهد.
بهترین راه با خبر شدن از تخفیفات سایت ، شبکه های اجتماعی ما هستند. نکته ای که لازم است در مورد شبکه های اجتماعی بدانید این است که امکان دارد یک تخفیف خاص فقط در یکی از شبکه های اجتماعی قرار داده شود. برای مثال یک تخفیف فقط در اینستاگرام قرار گیرد یا بالعکس.

پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان هیچکدام از این شبکه ها را از دست ندهید.

اما پیشنهاد ویژه تر ما عضویت در کانال تلگرام سایت است. این روز ها دیگر همه اکانت تلگرام دارند ، اگر از آنهایی هستید که اهل چک کردن و خواندن ایمیل هایتان نیستید کافی است به صورت کاملا رایگان و ساده روی گزینه‌ی عضویت در کانال که در صفحه‌ی اول قراردارد کلیک کنید. بی شک با خبر هایی که از این طریق به شما می‌رسند شگفت زده خواهید شد.

راه دیگر دریافت تخفیف های ویژه کد هایی است که به عنوان کوپن ما برای افراد خاصی ارسال می‌کنیم یا بصورت چند ساعتی و موقت این کد ها را روی یکی از شبکه های اجتماعی قرار می‌دهیم. قطعا هر کدام از شما توانایی استفاده از این کد ها را خواهید داشت.

آخرین راه استفاده از این تخفیف ها که دم دست ترین آنها نیز هست مختص همراهان همیشگی سایت است کسانی که معمولا زیاد این سایت را چک می‌کنند زودتر از سایرین می‌توانند متوجه تخفیفات شوند.

بخوانید :  جوایز ویژه
برچسب ها : ,

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی