GTG | خرید فالوور ایرانی , خرید لایک ارزان , خرید ویو

GrowToGram

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی

افتتاح سایت

نویسنده: GTG Team در دسته ی: اطلاعیه ها در تاریخ: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
افتتاح سایت

افتتاح سایت GrowToGram

امروز پس از چند ماه فعالیت توانستیم بالاخره سایت خدماتی – خبری GrowToGram را با شعار ((دانش خود را افزایش دهید حتی به اندازه‌ی یک گرم)) افتتاح کنیم. هدف ما از ابتدا از ساخت چنین سایتی کسب رضایت کاربران بوده و همچنان اینگونه خواهد بود. از این رو امیدواریم در این راه با ما تعامل داشته باشید و به بهتر شدن ما کمک کنید.

سایت دارای دو بخش است که به صورت مستقل کار می کنند. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت ؛

بخش خبری

این بخش دارای یک تحریریه‌ی قوی و با تجربه است که اخبار روز دنیای فناوری را به شما ارائه می‌دهند. علاوه بر این ،ارائه‌ی آموزش های رایگان و معرفی نرم افزار های گوناگون مربوط به شبکه های اجتماعی و… نیز جزو وظایف این بخش برای بهرمندی شما عزیزان است. اگر علاقمند هستید پیشنهاد می‌کنیم این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بخش فروشگاهی

این بخش اساسا برای کسانی طراحی شده که به این خدمات و آموزش ها نیاز دارند. طبیعی است دلیل نیاز هر فرد به این خدمات می‌تواند متفاوت باشد. علاوه بر این طیف کسانی هم که از این خدمات استفاده می‌کنند بسیار گسترده است و شامل یک گروه خاص نمی‌شود. از این رو تیم ما با در نظر گرفتن تمام این شرایط سعی دارد بهترین و متنوع ترین مدل خدمات و با کیفیت ترین آموزش ها از هر نظر را به شما ارائه دهد.

جا دارد پس از معرفی این دو بخش به این نکته اشاره کنیم که به هیچ عنوان شبکه های اجتماعی ما را از دست ندهید. دلیل آن هم ارائه‌ی تخفیفات ویژه و مسابقات خاص با جوایز فوق العاده‌ای است که فقط و فقط در این شبکه ها می‌توانید دریافت کنید.

بخوانید :  تخفیف های ویژه

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که ما خواهان بهتر شدن و پیشرفت هستیم و در این راه نیاز به ارتباط با شما داریم پس از راه های مشخص شده پیشنهاد های خود را برای بهتر شدن به ما برسانید.

برچسب ها :

توضیحات

ارائه دهنده‌ی خدمات شبکه‌های اجتماعی. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو برای اینستاگرام ، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی